Застосування пантопразолу в профілактиці НПЗП-гастропатії

На українському ринку компанією «World Medicine» представлений препарат пантопразолу Улсепан, який доказав свою ефективність у профілактиці НПЗП-гастропатій як у клінічних дослідженнях, так і при використанні у практичній охороні здоров’я.

Особливий інтерес становлять результати дослідження, проведеного у клініці ГУ «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України» (Колеснікова Є. В., Соломенцева Т. А., 2016). Встановлено, що призначення препарату Улсепан у дозі 40 мг на добу на фоні прийому нестероїдних протизапальних засобів дозволило уникнути розвитку шлунково-кишкових кровотеч у всіх хворих, що входять до групи профілактики. У групі пацієнтів з наявністю симптомів НПЗП-гастропатії на фоні прийому препарату Улсепан вже на 3–4-й день прийому відзначалося купірування болю, зниження вираженості диспептичних явищ, епітелізація ерозій та виразок.

Лікарям первинної ланки необхідно враховувати актуальність та поширеність проблеми НПЗП-гастропатій, яка потребує проведення профілактичних заходів. На особливу увагу фахівців заслуговує препарат пантопразолу Улсепан, який доказав свою високу ефективність у профілактиці та лікуванні цієї патології.

Підготував Анатолій Степура

Завантажити статтю у форматі PDF (Ru)

Опубліковано у журналі «Дільничний лікар» листопад’2016

Аренда яхты