Висока ефективність інгібіторів протонної помпи (ІПП) робить цей клас лікарських засобів одним із найпоширеніших. ІПП слід розглядати як базисні препарати в лікуванні хворих з широко поширеними та соціально значущими кислотозалежними захворюваннями. ІПП приймають мільйони людей.
При таких захворюваннях, як рефлюкс-езофагіт, синдром Золлінгера-Еллісона, потрібне тривале лікування – місяці, роки, а іноді довічно.
На вітчизняному ринку з’явився новий інгібітор протонної помпи — препарат УЛСЕПАН (пантопразол, що діє речовина) від компанії World Medicine.
УЛСЕПАН доступний у кількох формах випуску: таблетки №14, №28 та ліофілізат для приготування розчину, флакон №1.
УЛСЕПАН показаний для лікування рефлюкс-езофагіту, синдрому Золлінгера-Еллісона та інших гіперсекреторних станів, а також у комплексній еррадикації H. pylori у пацієнтів з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки.
Зручність застосування препарату УЛСЕПАН пов’язана з тим, що можливий перехід з ін’єкційної форми препарату на таблетовану та навпаки, залежно від патології та тяжкості захворювання.
Регулювати тривалість застосування препарату УЛСЕПАН можна за рахунок вибору таблетованої форми. Так № 14 підійде для короткого курсу прийому при еррадикації H. pylori у складі комплексної терапії та для лікування виразкової хвороби 12-палої кишки, а № 28 краще застосовувати для лікування ВХ шлунка та рефлюкс-езофагіту.
Курс лікування визначить лікар, а вже залежно від цього пацієнт матиме вибір за кількістю таблеток в упаковці.
Представлений на фармацевтичному ринку України препарат УЛСЕПАН є препаратом європейської якості з доступною ціною для вітчизняного споживача.
Завантажити статтю у форматі PDF (Ru)