Наукові дослідження і розробки

У 2012 році заснована лабораторія НІОКР і контролю якості в WORLD MEDICINE. Мета організації –  проведення наукових досліджень на основі високотехнологічних продуктів, здобуття нової інформації, використання цієї інформації для розробки нових методів дослідження і підготовки дизайну нових систем, реалізації нових систем масового виробництва і зусиль по стандартизації.

Людям потрібні ліки, щоб поліпшити якість життя. Розташовані в рамках WORLD MEDICINE нові лабораторії досліджень і розробок і контролю якості оснащені високотехнологічним устаткуванням.

WORLD MEDICINE конкретно демонструє важливість досліджень розробок і якості які є прикладом лабораторії для фармацевтичної промисловості.

Дослідження з використанням високотехнологічного устаткування, проводять відповідно до правил Міжнародної належної виробничої практики Всесвітньої організації охорони здоров’я (Належна виробнича практика – GMP) і Належної лабораторної практики (Належна лабораторна практика – GLP).

Окрім спільних проектів з вітчизняними і зарубіжними науковими організаціями, здійснюється передача ноу-хау для підвищення якості продукції.

Як відомо, дослідження розробки ліків і контролю якості не можуть бути успішними без аналізу високого рівня.

Кожну розробку або контроль надійності продуктів необхідно всебічно проаналізувати. Розробка надійного методу аналізу не пов’язана з розробкою формули ліків. Для цього створена потужна аналітична лабораторія за останнім словом техніки, сформований персонал, що має необхідний рівень знання та навичків.

У WORLD MEDICINE нещодавно створені аналітичні і мікробіологічні лабораторії з новітнім устаткуванням: ретельно підібраним ВЕЖХ, ГХ, апаратами для розчинення, DSC, FTIR, pН-метрами, апаратами для потенціометрічного титрування, потенціометрами, камерами стабільності, пічками, приладом атомної абсорбції, вимірником вологості KF, осмометром, рефрактометром, вимірником щільності, DSC. Також лабораторії мають аналітичні ваги, автоклави, інкубатори, мікроскопи, устаткування для перевірки стерильності, прилад BET, пристрій виміру активності води, пробовідбірники повітря, витяжні шафи, шафи LAF і багато іншого  устаткування для аналітичних і мікробіологічних аналізів в процесі виробництва ліків.  НІОКР була заснована для повного задоволення потреб компанії.

Ліки стають доступними для пацієнтів після того, як компанія підтвердить їх ефективність і безпеку. Одним з найбільш важливих завдань нашої компанії є розробка продукції, а також доказ ефективності лікування генеричні препаратами. Впровадження цих продуктів сприяє зниженню витрат на лікування.

В лабораторіях проводять випробування нових формул, що розроблені відповідно до правил і методів виробництва генеричних продуктів, які еквівалентні еквівалентні оригінальним препаратам.  Після отримання даних наукових досліджень, офіційні органи перехотять до ліцензування наших продуктів.

WORLD MEDICINE виконує цю роботу, використовуючи всі технологічні можливості і широке коло компетентних співробітників.