Людський ресурс

World Medicine – це компанія, яка надає рівні можливості всім своїм співробітникам, підтримує саморозвиток людей у професійній діяльності надає можливості кар’єрного зростання. Компанія, яка визначає «людські ресурси», як невід’ємний елемент фундаментального розвитку.

World Medicine вважає інвестування в людину одним зі своїх фундаментальних принципів. За успіхом компанії стоїть кваліфікований персонал.

Компанія усвідомлює, що створення можливостей для працівників і їх підтримка є найбільш важливими ключами до досягнення мети.

Наша «Політика людських ресурсів в World Medicine», яку ми сформували в рамках наших цілей, заснована на наступних принципах:

  • Формування професійної команди співробітників, яка відкрита для розвитку і інновацій.
  • Творча, працелюбна, динамічна, схильна до командної роботи і відповідає організаційній культурі компанії.
  • Команда, що забезпечує розвиток компанії.

Зберігаючи мотивацію та задоволенність своїх співробітників на всіх рівнях, компанія забезпечує ефективну роботу, використовує необхідні комунікаційні ресурси для обміну всіма видами думок і ідей. Це дає можливості для розвитку і розкриття свого потенціалу кожному співробітнику.

Нагородження зусиль і вкладу кожного співробітника проходить після об’єктивних оцінок.

У нашій компанії передбачена можливість обіду. Всі наші співробітники можуть скористатися послугами маршрутного автобуса, щоб вони могли легко дістатися до своїх робочих місць. Компанія забезпечує також соціальні заходи, що укріплює спілкування і мотивацію співробітників.

Вибір і працевлаштування

World Medicine збільшує кількість співробітників щодня, паралельно із швидким зростанням портфелю компанії. Для задоволення потреб наймається досвідчений або відносно недосвідчений, що підлягає навчанню, персонал.

Застосовується об’єктивний і справедливий процес прийому на роботу. Всі процеси прийому на роботу проходять з дотриманням принципу строгої конфіденційності.

Наша мета в процесі відбору і працевлаштування – знайти і залучити до команди друзів , компетентних спеціалістів, які мають відповідну підготовку, успішні в людських відносинах, завжди приділяють пріоритетну увагу взаємній надійності і пошані, а також відповідають культурі і цілям організації.