Про нас

Компанія WORLD MEDICINE розпочала свою діяльність в 1998 році. Сьогодні WORLD MEDICINE – це група компаній з центральним офісом в Лондоні, в яку входять компанії з ідентичними назвами у Великій Британії, Греції, Румунії, Болгарії, Туреччині і інших країнах. Група компаній WORLD MEDICINE займається розробкою, виробництвом і продажами фармацевтичній продукції і представлена у більш ніж 35 країнах світу. Загальна чисельність персоналу складає більше 2 500 людей.

Компанія World Medicine володіє багатопрофільним портфоліо, в яке входять більше 350 лікарських засобів в таких областях медицини, як терапія, неврологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, гастроентерологія, урологія, пульмонологія та інші.

Наш погляд

Стати провідною фармацевтичною компанією в країнах присутності і однією з 15 провідних фармацевтичних компаній-виробників генериків.

Наша місія

Ми завжди прагнемо залишатися дуже успішною фармацевтичною компанією, яка надає ефективні ліки, що поліпшують якість життя. Бути компанією, що поважають за професіоналізм та яка має репутацію надійного партнера, постачальника і працедавця.

Бізнес стратегія

Керівництво компанії контролює реалізацію бізнес-стратегій і, залежно від поточної ситуації, змінює і удосконалює бізнес-плани.

Наш девіз

Здоров’я – це скарб, яким ми ділимося з вами.

У середньостроковій перспективі стратегією компанії World Medicine є глобалізація активів інтелектуальної власності і збільшення їх цінності для акціонерів і клієнтів компанії.

Наша компанія прагне зберегти і примножити свої лідерські позиції на світових фармацевтичних ринках, за рахунок розширення портфоліо якісних і прийнятних за ціною препаратів  для лікування захворювань, пов’язаних із способом життя. Компанія досягає цього шляхом підвищення ефективності процесів виробництва, адаптації до глобального ринку, пропонуя свою продукцію на економічно рентабельних ринках країн Америки, Європи, Азії, Африки і СНД. 
Використовуючи досвід успішного ведення бізнесу в країнах присутності, який дозволив нам стати одним з головних гравців на фармринках, команда World Medicine працює над здобуттям реєстраційних посвідчень на новітні лікарські препарати, життєво необхідні і найважливіші лікарські засоби.

Головна конкурентна перевага нашої компанії – це підтримка і затвердження наших досліджень і розробок з боку FDA і уповноважених органів Європейського Союзу, а також захист прав інтелектуальної власності відносно широкого портфоліо наших препаратів відповідно до міжнародних вимог.

У планах компанії — забезпечити природне зростання і розвиток за допомогою створення спільних підприємств і альянсів. Наша мета – максимально збільшити об’єм продажів і понизити ризики.