ТЕРБІНОРМ спрей в лікуванні грибкових інфекцій

Мікроорганізми – надзвичайно живучі створіння. Вчені кажуть, що вони з’явилися на планеті одними з перших. Їх стійкості у несприятливих умовах позаздрить навіть людина. Особливе місце – і не завжди почесне – у нашому житті займають гриби.

Гриби широко поширені у навколишньому середовищі. Вони живуть у ґрунті, на рослинах, паразитують на тваринах і людині. За характером патогенності (небезпеки) гриби поділяються на монопатогенні, що викликають захворювання лише у тварин (зоофільні) або в людини (антропофільні), і поліпатогенні, здатні вражати тих та інших. Патогенні для людини гриби, що вражають шкіру, нігтьові пластинки називають ще дерматофітами, а захворювання – дерматомікозами.

Власне, грибок — розмовна назва цілого ряду інфекційних захворювань шкіри (мікозів) та нігтів (оніхомікозів), які викликаються хвороботворними грибками та передаються від людини до людини.

Тербінорм спрей має широкий спектр протигрибкової активності. У невеликих концентраціях тербінафін виявляє фунгіцидну дію щодо дерматофітів (Trychophyton rubrum, Trychophyton mentagrophytes, Trychophyton verrucosum, Trychophyton violaceum, Trychophyton tonsurans, Microsporum  canis, Epidermophyton floccosum), цвілевих (в основному Candida albicans) та деяких диморфних грибів (Pityrosporum orbiculare).

Активність щодо дріжджових грибів, залежно від їхнього виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною. Для Тербінорм спрею характерна ще й антибактеріальна дія.

Переваги Тербінорм спрею:

  1. Європейська якість препарату Тербінорм спрей від виробника «РОТАФАРМ ЛІМІТЕД» (Великобританія) за доступною для вітчизняного споживача ціною.
  2. Широкий спектр дії препарату дозволяє застосовувати його як емпіричну терапію.
  3. Тербінорм спрей не взаємодіє з іншими лікарськими засобами, що дає змогу використовувати його в комплексі з іншими препаратами.
  4. Тербінорм спрей, за рахунок вмісту 96% етанолу, має підсушуючу дію, що може бути використане при мікозах стоп з гіпергідрозом шкіри (підвищеною пітливістю).
  5. Тербінорм спрей накопичується в клітинах епідермісу та чинить протигрибкову дію ще протягом 7 днів після відміни препарату. Це суттєво знижує витрати на лікування.

Тербінорм спрей – це протигрибковий препарат для зовнішнього застосування за будь-яких клінічних проявів грибкової інфекції.

Завантажити статтю у форматі PDF (Ru)

Аренда яхты