Рипронат – новий препарат мельдонію від європейського виробника

В основі патогенезу кожного захворювання лежить той чи інший типовий патологічний процес: гіпоксія, порушення кровообігу, інтоксикація, нейротрофічні розлади та ін. Протягом тривалого періоду часу велися пошуки лікарських препаратів, які могли б запобігти негативному впливу перелічених факторів. співавт., 2013). На сьогодні найбільшою мірою цим вимогам відповідає метаболічний лікарський засіб мельдоній, який входить до складу нового препарату РИПРОНАТ компанії World Medicine.

Мельдоній вже давно використовується на фармацевтичному ринку України і заслужив довіру серед лікарів та пацієнтів (Єрмакович І.І., 2011). Його застосування показано при захворюваннях серцево-судинної системи, гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу, зниженні працездатності, фізичному і психоемоційному перенапрузі, а також в період одужання після цереброваскулярних порушень, травм голови і енцефаліта.

Такий широкий спектр показань робить мельдоній універсальною лікарською речовиною, яку використовують у терапії різних комбінованих захворювань (Житнікова Л.М., 2012).

На особливу увагу на українському фармацевтичному ринку заслуговує препарат мельдонію РИПРОНАТ європейської компанії World Medicine. Даний лікарський засіб представлено трьома формами випуску (розчин в ампулах і капсули 250 мг і 500 мг), що дає можливість лікарю проводити ступінчасту терапію і призначати препарат як при гострих станах, так і час реабілітації.

Важливо відзначити, що РИПРОНАТ у розчині зручний у використанні, оскільки частота застосування становить всього 1–2 рази на день.

РИПРОНАТ — це препарат європейського виробництва, який укладає в собі оптимальне співвідношення ціни і якості.

Завантажити статтю у форматі PDF (Ru)

Аренда яхты