Роль препарату Медулак в регуляції фізіологічного ритму кишечнику

Медулак рекомендується за таких станів як:

  • запори:
    • регуляція фізіологічного ритму кишечника;
    • стани, що вимагають розм’якшення калових мас та полегшення дефекації (при геморої до та після операцій, у тому числі на кишечнику та аноректальній зоні)
  • портосистемна печінкова енцефалопатія:
    • лікування та профілактика печінкової коми та прекоми

Необхідно відзначити, що Медулак має дозозалежний ефект: найменші дози є пребіотичними, тобто використовується нормальною цукрополітичною флорою для своїх потреб, не викликаючи при цьому послаблюючого ефекту. У середніх дозах реалізується і пребіотичний ефект, і проносний ефект, оскільки розщеплена флорою лактулоза утримує воду в просвіті кишечника, збільшуючи обсяг калових мас і розм’якшуючи їх.

Ще однією важливою перевагою препарату Медулак є те, що випускається він у скляних флаконах на відміну від інших препаратів лактулози, первинною упаковкою яких є пластикові флакони, що найбільше ефективно зберігає його однорідну консистенцію сиропу та фармакологічні властивості, незалежно від впливу факторів зовнішнього середовища.

Вищесказане говорить про те, дія препарату Медулак, на відміну від інших проносних, більш комплексна, оскільки він впливає на основні патофізіологічні механізми запору. З одного боку, препарат збільшує об’єм та розм’якшує кишковий вміст, а з іншого, посилює кишкову перистальтику. Крім того, крім проносної дії Медулак має пребіотичний і детоксикуючий ефект.

Можливість широкого застосування Медулаку при лікуванні функціональних запорів, як у дорослих, так і у дітей, обумовлюється, крім високої клінічної ефективності, фізіологічним механізмом дії препарату, низькою частотою побічних ефектів (найчастіше почуття помірного здуття живота) порівняно з іншими проносними засобами. Широкий спектр застосування препарату обумовлюється також здатністю лактулози покращувати всмоктування фосфатів і солей кальцію, що забезпечує профілактику остеопорозу у жінок!

Отже, Медулак – це препарат вибору за рахунок основної діючої речовини – лактулози, яка забезпечує швидкий, тривалий та ефективний результат. До того ж, за рахунок ідеального поєднання проносного ефекту з пребіотичним препаратом вважається «золотим стандартом» серед лінійки проносних препаратів! При цьому механізм дії лактулози дозволяє не порушувати всмоктування вітамінів та корисних речовин, що особливо необхідно під час застосування у вагітних та найменших дітей з перших днів життя!

Завантажити статтю у форматі PDF (Ru)

Аренда яхты