Про нас

Компанія World Medicine була заснована в 2010 році в Україні та входить в групу компаній World Medicine.

Глобальна мета компанії – підвищити якість життя людей в усьому світі.

Діяльність компанії полягає у виробництві доступних і якісних фармацевтичних продуктів в контексті сталого виробництва відповідно до міжнародних стандартів, що забезпечується постійним вдосконаленням системи якості та впровадженням інноваційних технологій.

Керуючись прагненням до досягнення статусу провідної компанії у всіх країнах і регіонах діяльності, World Medicine продовжує виступати в якості надійного ділового партнера, який пропонує великий портфель, що складається з більш ніж 450 фармацевтичних продуктів в таких областях як неврологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, гастроентерологія, урологія, пульмонологія та інші.

Наш девіз

Здоров’я – це скарб, яким ми ділимося з вами.

Наш погляд

Стати провідною фармацевтичною компанією в країнах присутності і однією з 15 провідних фармацевтичних компаній-виробників генериків.

Наша місія

Ми завжди прагнемо залишатися дуже успішною фармацевтичною компанією, яка надає ефективні ліки, що поліпшують якість життя. І бути компанією, яку поважають за професіоналізм і яка має репутацію надійного партнера, постачальника і роботодавця.

Бізнес стратегія

Використовуючи досвід успішного ведення бізнесу в країнах присутності, який дозволив нам стати одним з головних гравців на фармринку, команда World Medicine працює над отриманням реєстраційних посвідчень на лікарські препарати.

World Medicine, як дочірня компанія групи компаній World Medicine, була заснована в 2020 році в Україні.

World Medicine зі штаб-квартирою в Туреччині займається експортом ліків в більш ніж 35 країн світу. Лабораторія досліджень і розробок компанії має інноваційне технічне обладнанням розташована в провінції Стамбул. Одне з виробництв знаходиться в провінції Стамбул, а інше – в районі Черкезкой провінції Текірдаг. Виробничі майданчики компанії за кордоном здійснюють виробничу діяльність в Румунії та Алжирі.