Об’єднуємося заради Перемоги з волонтерською мобільною офтальмологічною допомогою

Проект МОД – це мобільна офтальмологічна допомога на прифронтових територіях, створена за підтримки мереж офтальмологічних центрів «Новий зір» та «Ексімер», а також БФ «Побач перемогу». З 13 червня триває пілотний двотижневий виїзд. Команда лікарів надає безкоштовну офтальмологічну допомогу пацієнтам. Тим, хто живе і працює на прифронтових територіях, часто дуже складно отримати професійну допомогу лікаря.

Команда МОД –  волонтерська допомога – прийняла за тиждень більше 210 пацієнтів, серед яких  більше половини – військові.

Компанія World Medicine забезпечила ліками до потреб мобільної офтальмологічної допомоги.

Наша команда працює на Донеччині, щодня приймає близько 30 пацієнтів, майже половина з них – військові.

Ми планували встановити робочий графік, але «зараз хлопці з позицій під’їдуть, глянете?», і день розтягується…

В перші дні приймали більше цивільних – з типовими скаргами для будь-якого офтальмологічного кабінету. Останні кілька днів – фокус на військових. І тут величезна кількість звернень через контузії, осколкові в очі, свіжі і застарілі поранення.

Великий стрес і навантаження, необхідність комунікувати та приймати рішення тут і зараз, бо інколи рахунок йде на години до можливої сліпоти через проникаюче поранення, а військовий відразу з огляду рветься на позиції, бо то «просто щось в око попало».

Ми з вашою допомогою робимо дуже важливу справу. Дякую вам!

Команда МОД
Аренда яхты