Об’єднуємося заради Перемоги з благодійним фондом «Допомога ЮА»

Фармацевтична компанія World Medicine вже вкотре передала Благодійному фонду «Допомога ЮА» в дуже великій кількості препарати МУСКОМЕД (міорелаксанти) та РОТАЛФЕН (обезболюючі).

Препарати були розподілені в лікарні м. Києва, м. Херсон, та Київської області.  Більшу частину ліків отримав Головний Військовий Клінічний Госпіталь у м. Києві, які будуть розподілені між іншими лікарнями для лікування та реабілітації військових.

На цьому допомога компанії не завершена і вже скоро новий пакет допомоги у вигляді необхідних ліків буде відправлено у лікарні і стабілізайційні пункти біля лінії зіткнення.

Низький Вам уклін за ваше ставлення та розуміння ситуації.  Ми невимовно вдячні Вам за підтримку, турботу та допомогу. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад людяності є показовим для всіх інших компаній. Вирішуючи проблеми в цей нелегкий для всіх час, Ви даруєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Ваша допомога – важливий крок для подолання соціальних проблем і розбудови демократичної, гуманістичної і соціально-орієнтованої держави.

Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, успіхів і Перемоги.

Головний Військовий Клінічний Госпіталь у м. Києві

Подяка «Головний Військовий Клінічний Госпіталь» у м. Києві, PDF

Аренда яхты