Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Психотерапевтичні засоби рослинного походження

Комплекс стандартних фіто екстрактів

Доля невротичних розладів досягає 20 % серед населення та продовжує неухильно зростати. Значна частина розладів – це депресивні стани, які характеризуються такими клінічними симптомами як: пригнічений настрій, рухова та розумова загальмованість. Депресія виявляється у 25 % жінок і 12 % чоловіків. А після 65 років ризик виникнення депресії збільшується у 3 рази.

На початкових стадіях для лікування депресії застосовують комплексні рослинні препарати.

У портфелі компанії «World Medicine» є препарат – Стрессофіт, який м'яко діє на організм, має гарну переносимість і ефективність.

У Стрессофіт і антидепресантні й анксиолітичні властивості звіробою поєднуються з вираженим седатівним ефектом екстрактів листя пустирника серцевого та кореня півонії молочноквіткової.

Компоненти препарату підсилюють ефекти один одного і тим самим забезпечують кращу антидепресантну дію. Стрессофіт застосовується по 1 капсулі на добу на ніч, упаковки вистачає на місяць лікування.

А як же боротися зі стресами, поганими ситуаціями, перевтомою і нервовим виснаженням, які сприяють порушенню пізнавальної діяльності, призводять до ослаблення когнитивних здібностей?

Препарат Лангена, розроблена компанією «World Medicine»— комбінований фітозасіб, який має комплексну та різноманітну дію.

До його складу входять стандартизовані екстракти лікарських рослин (кореня женьшеню, листя гінкго білоба, плодів чорної смородини), а також вітаміноподібна речовина — коензим Q10.

Лангена допомагає зберегти оптимальну життєву силу, підтримує фізичну та розумову активність, покращує функціонування серцево-судинної системи, циркуляцію крові й тонус вен, а при тривалому застосуванні запобігає в'ялості шкіри та передчасному старінню організму.

Завдяки правильно підібраному складу Лангена має широкий спектр ефектів: ноотропний (покращує концентрацію уваги та пам'ять, підвищує рівень працездатності), вегетотропний (зменшує прояви вегетативної дисфункції), заспокійливий і протитривожний (стабілізує психоемоційний фон, зменшує негативні реакції організму на стрес, підвищує стійкість до стресу).