Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Дефіцит заліза

Ферсінол-Z

Епідеміологічні дані свідчать про високий рівень захворюваності на залізодефіцитну анемію (ЗДА) в Україні. Залізодефіцити діагностують у 25,4–47,4% дітей, 30,2% жінок репродуктивного віку, 41,8% вагітних, 23,9% літніх осіб, 10,1% чоловіків.

Залізо — один з незамінних мікроелементів, який у складі різних білкових молекул бере участь у багатьох життєво важливих процесах людського організму. Залізо входить до складу більш ніж ста різних ферментів, що каталізують реакції обміну холестерину, синтезу ДНК, енергетичного обміну клітки тощо.

Недостатня кількість заліза, що поступає в організм із їжею (аліментарна недостатність, вегетаріанство), порушення всмоктування заліза в кишківнику, що спостерігається при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, некомпенсована підвищена потреба організму в залізі під час вагітності, а також підвищена втрата заліза організмом (при менструаціях) призводять до дефіциту заліза в організмі з серйозними наслідками для здоров'я.  

Компенсувати недолік заліза при розвитку ЗДС і ЗДА неможливо лише за рахунок збільшення вживання продуктів, багатих на залізо. Повноцінне харчування запобігає дефіциту заліза, але цього недостатньо для лікування дефіциту заліза. При ЗДС і ЗДА призначають терапевтичні дози препаратів, які містять залізо.

Компанія «World Medicine»пропонує на фармацевтичному ринку України комплексний засіб для профілактики ЗДА. Ферсінол–Z — засіб, що містить збалансований комплекс заліза й інших життєво необхідних для нормальної життєдіяльності організму мікронутрієнтів (фолієва кислота, вітамін С, вітамін РР, вітаміни групи В і цинк)  

Пацієнтам з ЗДА по 1–2 капсулі 2 рази на добу, у середньому протягом 2–3 місяців (залежно від ступеню важкості анемії).

Також компанія «World Medicine» представила на ринку України ін'єкційну форму препарату.