Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Протизапальний засіб від компанії «Word Medicine»

Клодіфен гель

Перше місце серед усіх больових синдромів посів біль у спині. Гострий біль у спині протягом життя хоч б однократно відчуває практично кожна людина.

За результатами опиту більше 46 тис. жителів Європи та Ізраїлю встановили, що на біль у спині скаржилися 24%, біль в поперекової області — 18%, а на біль в області шиї —8% населення. Порятунок більшість опитаних знаходили у застосуванні місцевих форм диклофенаку натрію.

Клодифен (Clodifen) у формі гелю від компанії «World Medicine», містить як активну речовину 1% або 5% диклофенаку натрію. Це дає можливість обирати дозу залежно від ступеня вираженості та інтенсивності симптомів.

Препарат призначений для купірування больового синдрому та інших симптомів запального процесу при захворюваннях різної етиології. При місцевому застосуванні лише незначна частина препарату потрапляє в кров, що дозволяє уникнути розвитку серйозних побічних реакцій. Клодифен гель містить мінімальну кількість допоміжних речовин, що забезпечує максимальне проникнення активної речовини у вогнище запалення.