Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Полівітамінні комплекси

Полівітамінні комплекси - Сановіт, Емфетал, Йодофол, Голд Рей, Поліжен

Компанія «World Medicine» представляє на фармринку України низку полівітамінних комплексів: Поліжен, Голд Рей, Емфетал, Йодофол.

Якому продукту віддати перевагу - питання серйозне та відповідальне.

Емфетал - збалансований комплекс із 12 вітамінів і 10 мікроелементів, спеціально створений для жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих. 2 таблетки Емфеталу покривають добову потребу в життєво необхідних вітамінах і мінералах як жінки, що знаходиться в особливому стані, так і дитини.

Із турботою про вагітних жінок, компанія «World Medicine» пропонує ще один комплекс - Йодофол (йод + фолієвая кислота), що задовільняє потребу організму жінки, як під час вагітності, так і в період підготовки до неї. Продукт випускається у таблетках №150 і №60.

Поліжен - вітамінно-мінеральний комплекс до складу якого входить 39 активних компонентів, у тому числі життєво необхідні вітаміни, мінерали та бджолине маточне молочко. Комплекс призначений для тих, хто веде активний образ життя, для покращення розумової та фізичної працездатності. Аналогів Поліжену на ринку України немає.

Голд Рей – комбінований препарат, що містить у складі на основі бджолине маточне молочко, часниковий порошок, олію паростків пшениці та β – каротин. Саме вміст бджолиного маточного молочка у високих концентраціях робить Голд Рей важливим компонентом комплексної терапії чоловічого та жіночого безпліддя, запальних захворювань органів малого тазу та профілактики раннього клімактерію.