Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

"Венодіол" — сучасний флебопротектор, що має венотонізуючу, ангіопротекторну і лімфотонічну дію

Венодіол - потрійна система захисту судин

Хронічна венозна недостатність (ХВН) є найпоширенішим захворюванням периферичних судин. В основному, ХВН розвивається на тлі варікозного розширення судин нижніх кінцівок, яке ізольовано спостерігається в 18 - 38% дорослого населення.

Основними симптомами ХВН є біль у ногах, набряки, відчуття втоми, тягарі, розпирання, судоми м'язів (частіше у нічний час). Разом з цим часто проявляються інші неврологічні симптоми - парестезії, поколювання, місцеве відчуття жару, оніміння, тощо.

Характерно, що ці ознаки виявляються при значних статичних навантаженнях. У даний час для лікування більшості хворих на ХВН використовуються саме нехірургічні методи лікування, у тому числі медикаментозне і, в першу чергу, призначення флебопротекторів.

Одним із сучасних представників класу флебопротекторів в Україні є Венодіол, запропонований компанією  World Medicine. Необхідно відзначити, що склад Венодіолу практично не має аналогів: 1 таблетка містить 3 активних компоненти: діосмін - 450 мг, гесперидин - 50 мг, аскорбінову кислоту - 100 мг.

Саме завдяки наявності у складі аскорбінової кислоти забезпечується максимальне всмоктування активних компонентів діосміну і гесперидину, а також виражений антиоксидантний ефект.

Венодіол - сучасний флебопротектор, що має венотонізуючу, ангіопротекторну і лімфотонічну дію. Сприяє поліпшенню мікроциркуляції і лімфатичної циркуляції; зменшенню розтягування вен і, як наслідок, венозного застою; знижує проникність і ламкість капілярів.

Венодіол рекомендований до вживання при:

  • хронічній венозній недостатності нижніх кінцівок функціональної і органічної природи;
  • відчутті важкості в ногах, болю, судомах, трофічних порушеннях;
  • гострому гемороїдальному нападі.