Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Інгібітор протонної помпи для профілактики рецидивів і лікування виразкової хвороби

Комплексна терація при виразковій хворобі

Компанія World Medicine зареєструвала в Україні препарат Улсепан (пантопразол) – інгібітор протонної помпи для профілактики рецидивів і лікування виразкової хвороби. Препарат поповнить портфель гастроентерологічних продуктів компанії, куди входять Холудексан (урсодезоксихолева кислота), Медулак (лактулоза), Силарсил (силімарин). Ці продукти вже встигли добре зарекомендувати себе на ринку України як серед лікарів і провізорів, так і серед пацієнтів.

У портфелі компанії також є антибактеріальні препарати. Зокрема, Зіромін (азітроміцин) і Секнідокс (секнідазол), - що дає можливість лікарю призначати комплексну терапію при виразковій хворобі і проводити ерадикацію збудника препаратами однієї компанії.

На сьогоднішній день в Україні зареєстрований Улсепан у формі таблеток (№14 і № 28), що дозволяє використовувати препарат, як для профілактики, так і для лікування виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки, а також для короткотривалого лікування гастроезофагеальной рефлюксной хвороби (ГЕРБ). Найближчим часом буде закінчена реєстрація ін'єкційної форми Улсепана, що забезпечить лікарю і пацієнтові спадкоємність терапії. Отже, пацієнтові не доведеться змінювати препарат і, після стаціонарного лікування ін'єкційним Улсепаном, можна буде перейти до прийому таблетованої форми препарату.