Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Левокарнітин від компанії World Medicine

Одним з останніх продуктів, виведених компанією World Medicine на ринок України був l-карнітін під назвою МЕТАКАРТИН.                          L-карнітин — вітаміноподібна природна речовина, яку відносять до вітамінів групи В. Він утворюється в печінці і нирках за участю вітамінів групи В, а також метіоніну і лізину, а зберігається переважно в м'язах і мозку. МЕТАКАРТИН  - рецептурний препарат для лікування первинної і вторинної карнітинової недостатності у дорослих дорослих і дітей, у тому числі в новонароджених і немовлят.     

L-карнітин бере участь в більшості енергетичних процесів, його наявність обов'язкова для окислення жирних кислот, амінокислот, вуглеводів і кетонових тіл. L-карнітін призначають для підвищення витривалості і ефективності під час виконання вправ, а також швидшого збільшення м'язової маси.

Препарат призначають пацієнтам із захворюваннями серця (для підвищення толерантності до фізичних навантажень), а також пацієнтам літнього віку (для уповільнення старіння головного мозку, поліпшення концентрації уваги і пам'яті).                     L-карнітін може бути призначений недоношеним дітям, а також дітям в період активного зростання для нормалізації недостатньої маси тіла і нормального розвитку скелетних м'язів. 

Препарат може бути рекомендований пацієнтам з пониженим апетитом і фізичним виснаженням, оскільки він

  • Збільшує час так званої активної роботи м'язів без появи відчуття втоми;
  • Дозволяє з легкістю переносити інтенсивні і тривалі тренування;
  • Як основний жировий агент, транспортує і спалює жирові відкладення;
  • Збільшує такі показники, як стрессоустойчивость і активність;
  • Покращує розумову діяльність, захищає сердечний м'яз, володіє антигіпоксичним ефектом 

Препарат L - карнітин також може бути призначений в комплексному лікуванні (як допоміжний засіб) різних захворювань печінки, підшлункової залози, ендокринної і серцево-судинної системи.