Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Госпітальний напрям в портфелі компанії

Портфель компанії «World Medicine» поповнився життєво необхідними препаратами госпітального напрямку: Елфунат (Етилметилгідроксипіридину сукцинат), Медотилін (Холіну альфосцерат), Мускомед (Тіоколхікозид), Сертофен (Декскетопрофен).

У всіх препаратів зареєстровані ін'єкційні форми випуску. Т. ч. вирішення о призначення того або іншого препарату приймає лише профільний лікар (невролог, травматолог, ревматолог, хірург, анестезіолог і так далі), залежно від показань до застосування препарату.

Елфунат – антиоксидантний препарат з мембранопротекторною дією. Призначається пацієнтам в гострому періоді при порушеннях мозкового кровообігу, черепно – мозковій травмі, інфаркті міокарду, а також у складі комплексної терапії пацієнтам з гострими гнійний – запальними процесами в черевній порожнині.

Медотилін – покращує передачу нервових імпульсів і метаболічні процеси в головному мозку. Застосовується у пацієнтів з черепно – мозковою травмою, емоціональною нестабільністю, а також у осіб літнього віку із змінами в емоційній сфері.

Мускомед – міорелаксант центральної дії для додаткового короткострокового полегшення хворобливих контрактур м'язів.

Сертофен (декскетопрофен) – НПЗЗ для зменьшення гострого болю високої інтенсивності.