Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

РЕЙТОЇЛ – гарантія здоров'я і довголіття!

Сьогодні підвищення якості життя стає темою, що обговорюється найбільше, тому інтерес до антивікової медицини постійно зростає.

Компанія «World Medicine» представляє на ринку України натуральний комплекс РЕЙТОЇЛ для профілактики різних патологічних порушень в організмі.

РЕЙТОЇЛ – комплекс омега-3-жирних кислот і вітаміну Е. 

1 капсула комплексу РЕЙТОЇЛ містить 1000 міліграм риб'ячого жиру  — джерела омега-3-полиненасиченних жирних кислот (300 мг), до складу яких входять етилові ефіри ейкозапентаєнової кислоти (не менше 18%) і докозагексаєнової кислоти (не менше 12%), а також 100 мг масла паростків пшениці.  

Омега-3- жирні кислоти відносяться до незамінних, поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), тобто до  тих, які не синтезуються в організмі людини, але при цьому  щодня організмом витрачаються.

Сьогодні в світі проводиться 10 програм по вивченню впливу омега-3 жирних кислот на психічну діяльність. Дослідження показали, що застосування омега-3 жирних кислот покращує кровопостачання головного мозку, пам'ять і працездатність, сприяє підвищенню концентрації уваги, компенсує вплив стресових чинників, а також зменшує прояви депресії.

Важливим аспектом є позитивний вплив омега-3 ПНЖК на тромбоутворення і спазм судин, що призводить до зниження тромбоопасності. 

За даними сучасних досліджень, омега-3 жирні кислоти зменшують на 20 % загальну смертність і на 50 % кардіальну, на 27 %  знижують виникнення інфаркту міокарду і на 16 % - інсульту, при цьому ризик раптової смерті знижується на 45 %.

Омега-3 ПНЖК позитивно впливають на ліпідний обмін, що виявляється нормалізацією рівня холестерину і зниженням ризику розвитку різних проявів атеросклерозу.

Омега-3 ПНЖК беруть участь в процесі утворення кісток у дітей і запобігають розвитку остеопорозу у людей похилого віку.  

Регулярне вживання з їжею омега-3 ПНЖК на 50% знижує ризик розвитку хвороб суглобів, сприяє збереженню еластичності і уповільненню руйнування суглобового хряща при запальних і дегенеративно-дистрофічних захворюваннях.

Прийом омега-3 жирних кислот в період вагітності знижує ризик розвитку передчасних пологів, малу масу новонародженого при народженні, а також сприяють зниженню розвитку алергічних захворювань у дітей.   

Цікаво знати, що діти, що отримували достатню кількість докозагексаєнової кислоти, мали вищі показники IQ, ніж діти, що не отримували такої кількості цієї речовини.

Наступним не менш важливим компонентом комплексу РЕЙТОЇЛ є масло паростків пшениці.

Масло паростків пшениці містить багатий набір мікроелементів і антиоксидантів, є натуральним джерелом вітаміну Е- потужного антиоксиданту, який бере участь в процесах тканинного метаболізму, захищає клітини і тканини від ушкодження вільними радикалами. 

На фармацевтичному ринку України РЕЙТОЇЛ запропонован у вигляді капсул, які призначають дорослими і дітям у віці від 3 років, — по 1 капсулі 1–3 рази на добу під час або після їди, не розжовуя і запиваючи достатньою кількістю води (150–200 мл). Курс вживання — не меньш 3 міс. При необхідності курс можна повторити.