Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Кардіопрепарати компанії

Лінійка кардіологічних препаратів компанії «World Medicine» сьогодні представлена двома препаратами (АМЛІПІН І КАРМЕТАДИН), ще декілька препаратів проходять реєстрацію і незабаром з'являться на ринку України.

АМЛІПІН (Амлодипін 5 мг + Лізиноприл 5 мг) – комбінований рецептурний препарат для терапії артеріальної гіпертензії до складу якого входять 2 компоненти: блокатор Са каналів і іАПФ в мінімальних дозуваннях.

Обидва компоненти доповнюють дію один одного, але при цьому мають різні моменти впливу та механізми дії. Саме такий синергізм дозволяє значно знизити дози кожного з компонентів препарату і сумарно кількість побічних ефектів.

КАРМЕТАДИН (Триметазидин) – зареєстрована пролонгована доза препарату - пігулки 35 мг № 30 Препарат призначає лікар для лікування стабільної стенокардії яв якості антіангинального і метаболічного засобу.

Стандартний курс терапії включає 3-х місячний прийом препарату по 2 пігулки на добу. КАРМЕТАДИН найчастіше застосовується в комплексній терапії ІХС спільно з іншими антіангинальними  і антиішемічними препаратами.