Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Знеболюючі препарати компанії

До препарату КЛОДИФЕН гель (Диклофенак), що вже добре зарекомендував себе серед лікарів, провізорів і пацієнтів, компанія «World Medicine» зареєструвала і вивела на ринок України в 2016 році цілу лінійку знеболюючих препаратів з групи НПЗЗ (нестероїдних протизапальних засобів): АРТРОКОЛ у формі гелю і розчину для ін'єкцій (Кетопрофен), ЛОКСИДОЛ (Мелоксикам), СЕРТОФЕН (Декскетопрофен).

Завдяки такій широкій пропозиції препаратів, лікар і пацієнт зможуть зробити правильний вибір в терапії болю, комбінуючи різні форми випуску одного препарату або призначаючи декілька препаратів залежно від інтенсивності і локалізації болю.

Місцеві форми НПЗЗ зазвичай призначаються при больових відчуттях середньої інтенсивності з локалізацією болів в м'язах і суглобах. Препарати АРТРОКОЛ і КЛОДИФЕН у формі гелю відпускаються з аптеки без рецепту. Рішення про вживання цих препаратів приймає пацієнт самостійно та по рекомендації провізора аптеки.

Ін'єкційних форми препаратів призначає лише профільний лікар, орієнтуючись на стан пацієнта і інтенсивність больового синдрому.

АРТРОКОЛ показаний при ревматизмі, ревматоїдному артриті, подагрі, люмбаго, а також при больовому синдромі посттравматичного і післяопераційного походження.

СЕРТОФЕН використовують у післяопераційних хворих з вираженим больовим синдромом, при ниркових коліках і при болі в області попереку

ЛОКСИДОЛ найчастіше використовується для лікування ревматоїдного артриту.