Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Цунамі ® –профілактіка рецидивів інфекцій сечовивідних шляхів

З настанням холодів, все частіше згадуєшь про те - «Як уникнути загострення хронічних інфекцій сечовивідної системи?», адже, проблемою інфекцій сечовивідних шляхів щорік в світі страждає близько 150 млн. людей

Слід зазначити, що, переважно, захворювання сечостатевої системи затьмарюють життя саме жінок.  Річ у тому, що особливостями жіночої сечостатевої системи є короткий і широкий сечовипускний канал, близьке розташування органів статевої сфери. Ці чинники пояснюють легкість проникнення збудників.  

Інфекція сечовивідних шляхів (ІСШ) – це стан, коли запальний процес в сечовивідній системі виникає без спеціальної вказівки причини і місця локалізації.

Традиційно ІМШ розділяють залежно від локалізації інфекційно-запального процесу: у сечовому міхурі (цистит), нирках (пієлонефрит) або лише в сечі (бактеріурія), а також від наявності або відсутності клінічних проявів (симптоматичні і безсимптомні) і ускладнень (ускладнені і неускладнені).  

Основним збудником неускладнених інфекцій сечовивідних шляхів (у 70-95 % випадків), продовжує залишатися кишкова паличка (E. coli), яка є представником нормальної флори товстого кишечника, а її попадання в сечовивідні шляхи призводить до затяжного процесу, розвитку рецидивів і труднощів в лікуванні.  

Найчастіше з ІМП зустрічається цистит, що виявляється походами в туалет кожні 15-30 хвилин, сечовипусканням з болем, відчуттям неповного спорожнення сечового міхура. Але найнеприємніше – це рецидиви циститу і його можливі ускладнення.

У зв'язку з цим, великого практичного значення набувають допоміжні рослинні засоби, що використовують як у складі комплексної терапії ІСШ, так і для профілактики їх повторного виникнення.   

Сьогодні Європейська асоціація урологів рекомендує вживання рослинних засобів на основі журавлини великоплідною, які відрізняються достатньою антимікробною, протизапальною, антисептичною, спазмолітичною, діуретичною діями і не впливають негативно на організм. 

Плоди журавлини, а також препарати, на її основі є одними з самих часто вживаних рослинних засобів у всьому світі і входять у першу десятку рослинних засобів, що продаються в США та Європі.

Гідним представником таких засобів на ринку України є Цунамі® (World Medicine). У його склад входять два компоненти: концентрат соку журавлини великоплідною (Nutricran) 200 мг і сухий екстракт плодів журавлини великоплідної (Cysticran)  3 мг.  

Проантоцианідіни, що містяться в журавлині, роблять цю ягоду справжнім адсорбентом різних мікробів, завдяки зниженню адгезії (налипання) бактеріальних клітин до епітелію сечовивідних шляхів.

Окрім того, нещодавно дослідники із США встановили, що в журавлинному соку є клас флавоноїдів — флавоноли, які ефективно перешкоджають розвитку бактеріальної інфекції, оскільки знижують здатність бактерій закріплюватися на будь-якій поверхні.  

Доведено, що використання екстракту журавлини на 56 % знижує кількість епізодів циститу.

Компоненти журавлини у декілька разів підсилюють дію антибіотиків, які використовуються при лікуванні ІСШ, що дозволяє скоротити курс антібіотікотерапії, тим самим перешкоджаючи розвитку резистентності до вживаного антибіотика.  

Сечогінний ефект компонентів журавлини підвищує один з найважливіших захисних чинників організму – гідродинамічний, завдяки якому бактерії в буквальному розумінні цього слова змиваються і віддаляються під час сечовипускання. 

Таким чином, рослинний засіб на основі журавлини Цунамі® може бути рекомендований для:

 • посилення ефекту антибактеріальної терапії;
 • профілактики розвитку рецидивуючих ІСШ за несприятливих умов;  
 • профілактики часто рецидивуючих ІСШ (більше 3 епізодів на рік або 2 епізоди за півроку)
 • підтримки здорового стану сечостатевої системи.

Цунамі ® містить виключно рослинні компоненти, тому його можна застосовувати для профілактики і у складі комплексного лікування ІСШ у вагітних жінок, літніх пацієнтів і дітей з 3 років.

Цунамі ® випускається у вигляді твердих желатинових капсул № 60  і призначається  дорослим і дітям старше за 3 роки для профілактики ІСШ по 1-2 капсули в день за 20 хвилин після їди, запиваючи достатньою кількістю води.  У комплексній терапії інфекцій сечовивідних шляхів  рекомендовано вживати Цунамі® по 2-6 капсул на добу курсом в 3-4 тижні.

Залізодефіцитна анемія: комплексний підхід від компанії «World Medicine»

Анемія належить до глобальних проблем сучасної охорони здоров'я; за останніми даними, 80% всіх випадків анемії пов'язано з дефіцитом заліза.          Основою розвитку залізодефіцитної анемії (ЗДА) можуть виступати найрізноманітніші фізіологічні і патологічні процеси, що розвиваються унаслідок підвищеної потреби (дитячий і підлітковий вік, вагітність), недостатнього надходження з їжею, порушення всмоктування або засвоюваності заліза.  

У клінічній практиці також прийнята наступна оцінка ступеню важкості анемії:                      

 • легка (Hb 110-90 г/л, Er 3,0-3,5×1012/л)
 • середня (Hb 90 -70 г/л, Er 2,5-3,0×1012/л)
 • важка (Hb ≤ 70 г/л, Er 1,0-2,0×1012/л)
 • украй важка (Hb ≤ 55 г/л, Er ≤ 1,0×1012/л).

Слід звертати увагу на те, що клінічна симптоматика ЗДА виявляється, як правило, при середньому ступеніважкості, а при легкій течії об'єктивними критеріями виступають лише лабораторні показники.

Сучасна терапія ЗДА включає немедикаментозну (збалансоване повноцінне харчування) і медикаментозну корекцію.  

Раціональна медикаментозна терапія ЗДА визначається наступними правилами: 

 • виявлення і корекція причин ЖДА;
 • правильний розрахунок дози заліза;
 • дотримання етапності і тривалості лікування (до відновлення відповідних показників периферичної крові і депо заліза в організмі).

Перший етап (нормалізація рівнів Hb і Er) триває 3-4 тижні, другий етап (терапія насичення) триває  ≥ 3-6 міс. Моніторинг лікування передбачає контроль показників крові кожні 10-14 днів, в період часткової ремісії - раз на місяць, в період повної ремісії - раз на 6 міс.      

Рекомендації ВООЗ за призначенням препаратів заліза передбачають приоритет пероральних форм, що містять Fe2+, при цьому добова доза у дорослих повинна досягати 2 мг/кг елементарного заліза; загальна тривалість лікування - не менше 3 міс.  

У разі, коли необхідно швидко відновити рівень заліза в крові (гострі геморрагії на тлі травм, операцій, гемодіалізу, акушерські кровотечі, непереносимість або не всмоктуваність пер оральних форм заліза) необхідно починати терапію з парентеральних форм залізовмісних препаратів.  

Компанія «World Medicine» пропонує на ринку України препарат ФЕРСИНОЛ для внутрим’язових ін'єкцій, ампули 2 мл № 5.  ФЕРСИНОЛ – комплекс на основі 3 – валентного заліза, який можна застосовувати  дорослим та дітям старше за 4 місяці.  Призначаючи ФЕРСИНОЛ, лікар розраховує індивідуально дозу під кожного пацієнта, враховуючи його вагу і ступень важкості анемії. 

Через декілька тижнів інтенсивної терапії ФЕРСИНОЛом і достатній відповіді організму (підвищенні показників гемоглобіну) вже можна переходити на пероральні форми залізовмісних препаратів.     

Встановлено, що пероральні препарати у вигляді сульфатів заліза мають добру розчинність і високу біодоступність.

Окрім цього, для потенціювання лікувального і профілактичного ефектів сучасні препарати заліза містять аскорбінову кислоту (перешкоджає окисленню заліза) і вітаміни групи В (стимулюють еритропоез і синтез гемоглобіну).        

Такий антианемічний комплекс під назвою ФЕРСИНОЛ Z вже декілька років присутній в портфелі «World Medicine». Кожна капсула ФЕРСИНОЛ Z містить сульфат заліза і цинку, а також життєво важливі вітаміни групи В, аскорбінову кислоту, нікотинамід.      

Сучасні технології виробництва ФЕРСИНОЛу Z дозволяють досягнути окремого і поступового вивільнення і всмоктування всіх компонентів препарату, які доповнюють один одного в організмі. Завдяки збалансованому складу компоненти Ферсинола Z мають високу біодоступність, проявляють виражену антигіпоксантну і антиоксидантну активність.      

ФЕРСИНОЛ Z рекомендован до вживання при ЗДА, латентній сидеропенії, ятрогенній анемії (хірургічні операції, гемодіаліз і ін.), гипо- і авітамінозах.

Зручний режим прийому (1-2 капсули на добу) і хороша переносимість забезпечують високу прихильність у пацієнтів різних вікових груп, що отримують ФЕРСИНОЛ Z і це є важливим чинником успіху лікування і профілактики ЗДА.

РЕЙТОЇЛ – гарантія здоров'я і довголіття!

Сьогодні підвищення якості життя стає темою, що обговорюється найбільше, тому інтерес до антивікової медицини постійно зростає.

Компанія «World Medicine» представляє на ринку України натуральний комплекс РЕЙТОЇЛ для профілактики різних патологічних порушень в організмі.

РЕЙТОЇЛ – комплекс омега-3-жирних кислот і вітаміну Е. 

1 капсула комплексу РЕЙТОЇЛ містить 1000 міліграм риб'ячого жиру  — джерела омега-3-полиненасиченних жирних кислот (300 мг), до складу яких входять етилові ефіри ейкозапентаєнової кислоти (не менше 18%) і докозагексаєнової кислоти (не менше 12%), а також 100 мг масла паростків пшениці.  

Омега-3- жирні кислоти відносяться до незамінних, поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), тобто до  тих, які не синтезуються в організмі людини, але при цьому  щодня організмом витрачаються.

Сьогодні в світі проводиться 10 програм по вивченню впливу омега-3 жирних кислот на психічну діяльність. Дослідження показали, що застосування омега-3 жирних кислот покращує кровопостачання головного мозку, пам'ять і працездатність, сприяє підвищенню концентрації уваги, компенсує вплив стресових чинників, а також зменшує прояви депресії.

Важливим аспектом є позитивний вплив омега-3 ПНЖК на тромбоутворення і спазм судин, що призводить до зниження тромбоопасності. 

За даними сучасних досліджень, омега-3 жирні кислоти зменшують на 20 % загальну смертність і на 50 % кардіальну, на 27 %  знижують виникнення інфаркту міокарду і на 16 % - інсульту, при цьому ризик раптової смерті знижується на 45 %.

Омега-3 ПНЖК позитивно впливають на ліпідний обмін, що виявляється нормалізацією рівня холестерину і зниженням ризику розвитку різних проявів атеросклерозу.

Омега-3 ПНЖК беруть участь в процесі утворення кісток у дітей і запобігають розвитку остеопорозу у людей похилого віку.  

Регулярне вживання з їжею омега-3 ПНЖК на 50% знижує ризик розвитку хвороб суглобів, сприяє збереженню еластичності і уповільненню руйнування суглобового хряща при запальних і дегенеративно-дистрофічних захворюваннях.

Прийом омега-3 жирних кислот в період вагітності знижує ризик розвитку передчасних пологів, малу масу новонародженого при народженні, а також сприяють зниженню розвитку алергічних захворювань у дітей.   

Цікаво знати, що діти, що отримували достатню кількість докозагексаєнової кислоти, мали вищі показники IQ, ніж діти, що не отримували такої кількості цієї речовини.

Наступним не менш важливим компонентом комплексу РЕЙТОЇЛ є масло паростків пшениці.

Масло паростків пшениці містить багатий набір мікроелементів і антиоксидантів, є натуральним джерелом вітаміну Е- потужного антиоксиданту, який бере участь в процесах тканинного метаболізму, захищає клітини і тканини від ушкодження вільними радикалами. 

На фармацевтичному ринку України РЕЙТОЇЛ запропонован у вигляді капсул, які призначають дорослими і дітям у віці від 3 років, — по 1 капсулі 1–3 рази на добу під час або після їди, не розжовуя і запиваючи достатньою кількістю води (150–200 мл). Курс вживання — не меньш 3 міс. При необхідності курс можна повторити.

Госпітальний напрям в портфелі компанії

Портфель компанії «World Medicine» поповнився життєво необхідними препаратами госпітального напрямку: Елфунат (Етилметилгідроксипіридину сукцинат), Медотилін (Холіну альфосцерат), Мускомед (Тіоколхікозид), Сертофен (Декскетопрофен).

У всіх препаратів зареєстровані ін'єкційні форми випуску. Т. ч. вирішення о призначення того або іншого препарату приймає лише профільний лікар (невролог, травматолог, ревматолог, хірург, анестезіолог і так далі), залежно від показань до застосування препарату.

Елфунат – антиоксидантний препарат з мембранопротекторною дією. Призначається пацієнтам в гострому періоді при порушеннях мозкового кровообігу, черепно – мозковій травмі, інфаркті міокарду, а також у складі комплексної терапії пацієнтам з гострими гнійний – запальними процесами в черевній порожнині.

Медотилін – покращує передачу нервових імпульсів і метаболічні процеси в головному мозку. Застосовується у пацієнтів з черепно – мозковою травмою, емоціональною нестабільністю, а також у осіб літнього віку із змінами в емоційній сфері.

Мускомед – міорелаксант центральної дії для додаткового короткострокового полегшення хворобливих контрактур м'язів.

Сертофен (декскетопрофен) – НПЗЗ для зменьшення гострого болю високої інтенсивності.

Знеболюючі препарати компанії

До препарату КЛОДИФЕН гель (Диклофенак), що вже добре зарекомендував себе серед лікарів, провізорів і пацієнтів, компанія «World Medicine» зареєструвала і вивела на ринок України в 2016 році цілу лінійку знеболюючих препаратів з групи НПЗЗ (нестероїдних протизапальних засобів): АРТРОКОЛ у формі гелю і розчину для ін'єкцій (Кетопрофен), ЛОКСИДОЛ (Мелоксикам), СЕРТОФЕН (Декскетопрофен).

Завдяки такій широкій пропозиції препаратів, лікар і пацієнт зможуть зробити правильний вибір в терапії болю, комбінуючи різні форми випуску одного препарату або призначаючи декілька препаратів залежно від інтенсивності і локалізації болю.

Місцеві форми НПЗЗ зазвичай призначаються при больових відчуттях середньої інтенсивності з локалізацією болів в м'язах і суглобах. Препарати АРТРОКОЛ і КЛОДИФЕН у формі гелю відпускаються з аптеки без рецепту. Рішення про вживання цих препаратів приймає пацієнт самостійно та по рекомендації провізора аптеки.

Ін'єкційних форми препаратів призначає лише профільний лікар, орієнтуючись на стан пацієнта і інтенсивність больового синдрому.

АРТРОКОЛ показаний при ревматизмі, ревматоїдному артриті, подагрі, люмбаго, а також при больовому синдромі посттравматичного і післяопераційного походження.

СЕРТОФЕН використовують у післяопераційних хворих з вираженим больовим синдромом, при ниркових коліках і при болі в області попереку

ЛОКСИДОЛ найчастіше використовується для лікування ревматоїдного артриту.

Дисбактеріоз та Опефера

Гастроентерологічний портфель компанії «World Medicine» (ХОЛУДЕКСАН  -урсодезоксихолева кислота, СИЛАРСИЛ – силімарин, Улсепан – пантопразол) поповнився засобом ОПЕФЕРА– про- і пребіотичний комплекс, до складу якого входять лактобактерії, біфідобактерії, інулін і ромашка.

ОПЕФЕРА зареєстрована у формі випуску капсули № 28 і може застосовуватися у дорослих і дітей з 1 року життя (у такому разі допускається розкриття капсули).      

 Вживання ОПЕФЕРИ виправдане одночасно з прийомом антибіотиків і після курсу антібіотікотерапії для профілактики дисбактеріозу, при алергічних станах у пацієнта у комплексній терапії з антигістамінними препаратами, а також у дорослих і дітей з клінічними симптомами дисбактеріозу кишечника.

Призначається препарат після їди і дозування залежить від віку пацієнта. 

- Дітям від 1 до 3 років по 1 капсулі 2 рази на добу 

- Дітям від 3 до 12 років по 1 капсулі 3 рази на добу

- Дітям старше 12 років і дорослим по 1 – 2 капсули 3 рази на добу

Антидіабетична лінійка

В компанії «World Medicine» зареєстровані препарати для лікування цукрового діабету 2 типу: ІНСУФОР (Метформін) і ІНСУВІТ (вітамінно – мінеральний комплекс з рослинними компонентами)

ІНСУФОР зареєстрований в 3-х дозуваннях – пігулки 500 міліграм, 850 міліграм і 1000 міліграм № 30 для зручності підбору індивідуальної дози для кожного пацієнта. Може бути призначений лікарем - ендокринологом дорослим і дітям у віці 10 років та більше.

ІНСУВІТ – є комбінацією вітамінів, мікроелементів і екстрактів рослин коричного дерева і момордіки для комплексного лікування і профілактики ускладнень (метаболічний синдром, ожиріння) у пацієнтів, хворих на цукровий діабет 2 типу.

Застосовується по 1-2 капсули на добу протягом 1 - 1,5 місяців.

ІНСУВІТ сприяє стабілізації рівня цукру в крові, зниженню ваги при ожирінні і покращує стан мікроциркуляторного русла. ІНСУВІТ відпускається з аптеки без рецепту, тому пацієнт може придбати його самостійно або за рекомендацією провізора.

У комплексну терапію цукрового діабету 2 типу, а також при лікуванні ожиріння ІНСУВІТ може включити і лікар.

Кардіопрепарати компанії

Лінійка кардіологічних препаратів компанії «World Medicine» сьогодні представлена двома препаратами (АМЛІПІН І КАРМЕТАДИН), ще декілька препаратів проходять реєстрацію і незабаром з'являться на ринку України.

АМЛІПІН (Амлодипін 5 мг + Лізиноприл 5 мг) – комбінований рецептурний препарат для терапії артеріальної гіпертензії до складу якого входять 2 компоненти: блокатор Са каналів і іАПФ в мінімальних дозуваннях.

Обидва компоненти доповнюють дію один одного, але при цьому мають різні моменти впливу та механізми дії. Саме такий синергізм дозволяє значно знизити дози кожного з компонентів препарату і сумарно кількість побічних ефектів.

КАРМЕТАДИН (Триметазидин) – зареєстрована пролонгована доза препарату - пігулки 35 мг № 30 Препарат призначає лікар для лікування стабільної стенокардії яв якості антіангинального і метаболічного засобу.

Стандартний курс терапії включає 3-х місячний прийом препарату по 2 пігулки на добу. КАРМЕТАДИН найчастіше застосовується в комплексній терапії ІХС спільно з іншими антіангинальними  і антиішемічними препаратами.

World Medicine отримала сертифікат, що підтверджує статус компанії-центру НІОКР

World Medicine отримала сертифікат, що підтверджує статус компанії-центру НІОКР

Завдяки продуктивній роботі команди фахівців з науково-дослідної діяльності і дослідно-конструкторських розробок (НІОКР) турецький підрозділ компанії World Medicine отримав Сертифікат, підтверджуючий статус компанії-центру НІОКР. Сертифікат був виданий Міністерством науки, промисловості і технологій Турецької Республіки.  

У вересні 2015 р. відділ НІОКР турецького підрозділу компанії World Medicine офіційно захистив статус центру НІОКР; і 14 жовтня 2015 р. керівництву компанії був урочисто вручений сертифікат, підтверджуючий статус компанії-центру НІОКР.

Продовжити

Психотерапевтичні засоби рослинного походження

Комплекс стандартних фіто екстрактів

Доля невротичних розладів досягає 20 % серед населення та продовжує неухильно зростати. Значна частина розладів – це депресивні стани, які характеризуються такими клінічними симптомами як: пригнічений настрій, рухова та розумова загальмованість. Депресія виявляється у 25 % жінок і 12 % чоловіків. А після 65 років ризик виникнення депресії збільшується у 3 рази.

На початкових стадіях для лікування депресії застосовують комплексні рослинні препарати.

У портфелі компанії «World Medicine» є препарат – Стрессофіт, який м'яко діє на організм, має гарну переносимість і ефективність.

У Стрессофіт і антидепресантні й анксиолітичні властивості звіробою поєднуються з вираженим седатівним ефектом екстрактів листя пустирника серцевого та кореня півонії молочноквіткової.

Компоненти препарату підсилюють ефекти один одного і тим самим забезпечують кращу антидепресантну дію. Стрессофіт застосовується по 1 капсулі на добу на ніч, упаковки вистачає на місяць лікування.

Продовжити

"Цунамі" – альтернатива антибіотикотерапії при інфекціях сечовивідних шляхів

Цунамі

Практично кожній третій людині на планеті хоч би раз у житті доводилося вирішувати проблеми, пов'язані з інфекціями сечовивідних шляхів (ІСШ). ІСШ — комплексний термін, що об'єднує всі інфекційно-запальні захворювання сечовивідної системи (залежно від локалізації процесу виділяють: пієлонефрит, нефрит, пієліт, цистит, уретрит).

На ринку України з'явився Цунамі (компанії «World Medicine»), до складу якого входить концентрат соку журавлини великоплідної (Nutricran) 200 мг і сухий екстракт плодів журавлини великоплідної (Cysticran) 3 мг.

Завдяки унікальним властивостям плодів журавлини, засоби на її основі найбільш часто застосовуються в усьому світі.

Цунамі містить виключно рослинні компоненти, тому його можна застосовувати для профілактики, так і у складі комплексного лікування ІСШ у вагітних жінок, літніх пацієнтів і дітей від 3 років.

Продовжити

Дефіцит заліза

Ферсінол-Z

Епідеміологічні дані свідчать про високий рівень захворюваності на залізодефіцитну анемію (ЗДА) в Україні. Залізодефіцити діагностують у 25,4–47,4% дітей, 30,2% жінок репродуктивного віку, 41,8% вагітних, 23,9% літніх осіб, 10,1% чоловіків.

Залізо — один з незамінних мікроелементів, який у складі різних білкових молекул бере участь у багатьох життєво важливих процесах людського організму. Залізо входить до складу більш ніж ста різних ферментів, що каталізують реакції обміну холестерину, синтезу ДНК, енергетичного обміну клітки тощо.

Недостатня кількість заліза, що поступає в організм із їжею (аліментарна недостатність, вегетаріанство), порушення всмоктування заліза в кишківнику, що спостерігається при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, некомпенсована підвищена потреба організму в залізі під час вагітності, а також підвищена втрата заліза організмом (при менструаціях) призводять до дефіциту заліза в організмі з серйозними наслідками для здоров'я.  

Продовжити

Протизапальний засіб від компанії «Word Medicine»

Клодіфен гель

Перше місце серед усіх больових синдромів посів біль у спині. Гострий біль у спині протягом життя хоч б однократно відчуває практично кожна людина.

За результатами опиту більше 46 тис. жителів Європи та Ізраїлю встановили, що на біль у спині скаржилися 24%, біль в поперекової області — 18%, а на біль в області шиї —8% населення. Порятунок більшість опитаних знаходили у застосуванні місцевих форм диклофенаку натрію.

Продовжити

"Кокарніт" – знову на ринку України

Кокарніт - комплексний метаболічний препарат

На українському ринку представлений сучасний комбінований нейрометаболічний препарат Кокарніт компанії «World Medicine», який за своїм унікальним складом максимально адаптований для лікування болю у спині.

Препарат містить нейротропні вітаміни групи В і коферменти у поєднанні з нікотинамідом, динатрію аденозин трифосфат тригідратом, гліцином.

Кокарніт випускається у вигляді ліофілізату з розчинником — лідокаїном. Останній сприяє безболісному внутрішньом'язовому введенню препарату.

Продовжити

Полівітамінні комплекси

Полівітамінні комплекси - Сановіт, Емфетал, Йодофол, Голд Рей, Поліжен

Компанія «World Medicine» представляє на фармринку України низку полівітамінних комплексів: Поліжен, Голд Рей, Емфетал, Йодофол.

Якому продукту віддати перевагу - питання серйозне та відповідальне.

Емфетал - збалансований комплекс із 12 вітамінів і 10 мікроелементів, спеціально створений для жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих. 2 таблетки Емфеталу покривають добову потребу в життєво необхідних вітамінах і мінералах як жінки, що знаходиться в особливому стані, так і дитини.

Із турботою про вагітних жінок, компанія «World Medicine» пропонує ще один комплекс - Йодофол (йод + фолієвая кислота), що задовільняє потребу організму жінки, як під час вагітності, так і в період підготовки до неї. Продукт випускається у таблетках №150 і №60.

Поліжен - вітамінно-мінеральний комплекс до складу якого входить 39 активних компонентів, у тому числі життєво необхідні вітаміни, мінерали та бджолине маточне молочко. Комплекс призначений для тих, хто веде активний образ життя, для покращення розумової та фізичної працездатності. Аналогів Поліжену на ринку України немає.

Голд Рей – комбінований препарат, що містить у складі на основі бджолине маточне молочко, часниковий порошок, олію паростків пшениці та β – каротин. Саме вміст бджолиного маточного молочка у високих концентраціях робить Голд Рей важливим компонентом комплексної терапії чоловічого та жіночого безпліддя, запальних захворювань органів малого тазу та профілактики раннього клімактерію.

Засіб для профілактики ускладнень і комплексного лікування остеоартрозу

Протекта

Протекта, препарат компанії «World Medicine» для профілактики ускладнень і комплексного лікування остеоартрозу не має аналогів на ринку України.

Склад: глюкозаміна сульфат + хондроітин + метилсульфонілметан (МСМ) + кальцій + вітамін Д3 + марганцю глюконат.

Завдяки комплексному складу Протекта сприяє:

 • регенерації хрящів і суглобової сумки,
 • усуненню дефіциту кальцію і вітаміну Д3
 • уповільненню прогресування остеохондрозу,
 • зменшенню болю в суглобах і ознак запалення,
 • покращенню рухливості суглобів,
 • прискоренню процесів оновлення кісткової тканини,
 • підвищує продукцію внутрішньосуставної рідини.

Продовжити

"Венодіол" — сучасний флебопротектор, що має венотонізуючу, ангіопротекторну і лімфотонічну дію

Венодіол - потрійна система захисту судин

Хронічна венозна недостатність (ХВН) є найпоширенішим захворюванням периферичних судин. В основному, ХВН розвивається на тлі варікозного розширення судин нижніх кінцівок, яке ізольовано спостерігається в 18 - 38% дорослого населення.

Основними симптомами ХВН є біль у ногах, набряки, відчуття втоми, тягарі, розпирання, судоми м'язів (частіше у нічний час). Разом з цим часто проявляються інші неврологічні симптоми - парестезії, поколювання, місцеве відчуття жару, оніміння, тощо.

Характерно, що ці ознаки виявляються при значних статичних навантаженнях. У даний час для лікування більшості хворих на ХВН використовуються саме нехірургічні методи лікування, у тому числі медикаментозне і, в першу чергу, призначення флебопротекторів.

Одним із сучасних представників класу флебопротекторів в Україні є Венодіол, запропонований компанією  World Medicine. Необхідно відзначити, що склад Венодіолу практично не має аналогів: 1 таблетка містить 3 активних компоненти: діосмін - 450 мг, гесперидин - 50 мг, аскорбінову кислоту - 100 мг.

Продовжити

Інгібітор протонної помпи для профілактики рецидивів і лікування виразкової хвороби

Комплексна терація при виразковій хворобі

Компанія World Medicine зареєструвала в Україні препарат Улсепан (пантопразол) – інгібітор протонної помпи для профілактики рецидивів і лікування виразкової хвороби. Препарат поповнить портфель гастроентерологічних продуктів компанії, куди входять Холудексан (урсодезоксихолева кислота), Медулак (лактулоза), Силарсил (силімарин). Ці продукти вже встигли добре зарекомендувати себе на ринку України як серед лікарів і провізорів, так і серед пацієнтів.

Продовжити

Антибактеріальні препарати для системного застосування

Левоксимед - емпірична терапія ускладнених інфекцій

Портфель компанії World Medicine поповнився новим препаратом Левоксимед (левофлоксацин) - антибіотик групи фторхінолонів.

Це антибіотик широкого спектру дії, який застосовується при наступних патологіях: інфекціях сечовивідних шляхів і статевого тракту, інфекціях ЛОР органів і дихальних шляхів, інфекціях шкіри і м'яких тканин. Зареєстровані пероральна та парентеральної форми випуску препарату. Левоксимед доповнить портфель вже відомих продуктів: Орципол (ципрофлоксацин + орнідазол) і Секнідокс (секнідазол), аналогів котрих на сьогодні в Україні немає.

Усе це дає лікарю можливість вибору антибактеріального препарату. За необхідності лікар зможе призначити пацієнтові декілька антибактеріальних препаратів, як у вигляді монотерапії, так і в комбінації. Одже, лікар зможе надати пацієнтові ефективну допомогу, використовуючи сучасні генеричні препарати компанії World Medicine.