Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Про нас

World Medicine Plaza
World Medicine Plaza

Компанія World Medicine  розпочала свою діяльність у 1998 році. Сьогодні World Medicine – це група компаній з центральним офісом у Лондоні, в склад котрої входять  компанії з ідентичними назвами у Великобританії, Греції, Румунії, Болгарії, Турції та інших країнах. Група компаній World Medicine займається розробкою, виробництвом та продажем фармацевтичної продукції та представлена більш чим у 35 країнах світу.

Місія і бачення
Наш девіз:

Здоров'я - багатство, яким ми ділимося з Вами

Наша місія

Ми прагнемо завжди залишатися успішною фармацевтичною компанією, що надає ефективні високоякісні препарати, поліпшуючі якість життя та бути компанією, яку поважають за професіоналізм і яка має репутацію надійного партнера, постачальника і працедавця.

Наше бачення

Стати лідером серед фармацевтичних компаній в країнах присутності і однією з 15 кращих генеричних фармацевтичних компаній світу до 2020 року.

Бізнес-стратегія

Основним напрямком зростання і розвитку на найближчі роки - ринки країн Північної і Південної Америки, Європи, Азії, Близького і Далекого Сходу і Африки. На світових фармацевтичних ринках компанія World Medicine прагне зберегти і посилити своє лідерство в сегменті якісних і прийнятних за ціною препаратів для лікування різних захворювань.

Компанія досягає цього, підвищуючи ефективність процесів виробництва, адаптуючись до глобального ринку, а також пропонуючи свою продукцію на економічно рентабельних ринках.

Короткостроковою стратегією компанії World Medicine є об'єднання активів інтелектуальної власності і збільшення їх цінності для акціонерів і клієнтів компанії.

Довгострокова стратегія компанії - стати одним з провідних гравців на ринках присутності, за рахунок природного зростання і зростання за допомогою створення спільних підприємств і альянсів.

Наша науково-дослідницька лабораторія

Компанія World Medicine  володіє власною науковою лабораторією розвитку, яка по устаткуванню і організованості є однією з кращих лабораторій Східної Європи.

Наше виробництво

Виробничі потужності дозволяють виробляти до 70 млн. упаковок на рік, таких лікарських форм, як: пігулки, вкриті плівковою і кишково-розчинною оболонкою; м'які і тверді желатинові капсули; сухі порошки в пляшках і сашетах; розчини і сиропи для орального вживання; назальні спрєї; очно-вушні краплі; антиастматичні аерозолі для інгаляції; антиастматичні порошки для інгаляції в мікродозованих капсулах.

Наше виробництво відповідає всім міжнародним нормам і сертифіковано з боку контролюючих органів. 

Партнерство

Компанія World Medicine має більш ніж 40 партнерських угод з компаніями, що володіють технологічними лініями для виробництва різноманітної фармацевтичної продукції.

Нашими партнерами стають компанії, в яких технологічні лінії і управління процесами відповідають всім міжнародним нормам і стандартам, прийнятим в країнах Європи і Америки.

Основними напрямками роботи з партнерами є: розробка нових продуктів, ліцензійни угоди, контрактне виробництво і угоди по спільному просуванню лікарських засобів.