Здоров'я - багатство, яким ми ділимось з Вами.

Сутнiсть та направленiсть науково-дослiдницької дiяльностi компанiї World Medicine

Цілями заснованої в 2012 році лабораторії з контролю якості та науково-дослідної лабораторії компанії World Medicine є: проведення наукових досліджень високотехнологічних продуктів, збір нової інформації та її використання в процесі розробки нових методів досліджень і проектів нових систем, впровадження новітніх систем організації серійного виробництва та стандартизації продукції.

Людям необхідні препарати для поліпшення якості життя. Завдяки розташованим у World Medicine новим науково-дослiдницькiй лабораторiї та лабораторiї з контролю якості, обладнаним високотехнологічним устаткуванням, World Medicine доводить важливість проведення R&d досліджень і визначення якості продукції, надавая приклад для всієї фармацевтичної промисловості.

Дослідження проводяться із застосуванням високотехнологічного устаткування, вiдповiдно до стандартiв ВООЗ, GMP і GLP (Належна Виробнича Практика - GMP) і (Належна Лабораторна Практика - GLP).

На додаток до дослідницьких проектів, що проводяться в межах організації, отримали розвиток спільні проекти з місцевими і закордонними науковими організаціями, що є ноу-хау і сприяє збільшенню якості продукту.

Зрозуміло, що розвиток лікарської галузі і поліпшення контролю якості продукції не може бути успішним без високорівневого аналізу.

Точний лабораторний аналіз сприяє відтворенню точної лікарської формули. Для цього і створена потужна лабораторія аналізу, обладнена останніми технологічними розробками, укомплектована штатом фахівців високого рівня.

Після визначення ефективності і безпеки лікарських засобів, вони стають доступними для пацієнтів. Тому головним завданням нашої компанії є виробництво продукції з доказаною ефективністю і еквівалентністю оригинальним препаратам, термин дії на які минув. Виробництво генеричних препаратів веде до скорочення витрат на лікування як з боку пацієнта, так і з боку держави.

Дослідження нових формул проходять відповідно до правил і методів, встановлених уповноваженими органами для генеричних препаратів, з визначенням еквівалентності оригінальному продукту.

World Medicine має можливість проводити такі дослідження завдяки технологічному оснащенню і відповідної кваліфікації персоналу.